DANCELAB

...tančím tedy jsem


Jsme si vědomi, že se nacházíme v nelehkém období pandemie COVID-19. Věříme, že poskytované služby somatického rázu u nás jsou podpůrné pro zvyšování imunity, sebeuvědomění a zdravého rozumu. Nabízíme on-line hodiny, skupinové lekce s ohledem na covid opatření a také individuální hodiny IN-SOMA, kde se somatický terapeut věnuje pouze Vám a vašim akuálním potřebám. 

Prostor pravidelně čistíme a vykuřujeme bílou šalvějí, je k dispozcici desinfekce. Děkujeme, že podporujete své zdraví a zárověn i chod studia.


Vnímat tělem

Věříme, že tělesné vnímání, vědomá pozornost, tvořivost, pohyb a tanec nejsou luxus. Jsou základním zdrojem pro kvalitní život a jeho prožívání. Kvalitu života považujeme za to, když je nám dobře v těle-mysli a v duši.
Učíme se bytí v přítomném okamžiku a vnímat, co vyvstává v průběhu pohybu.

Učíme se vztahy. K sobě, k druhým, k přírodě.  Učíme se vnímat  svoje tělo, protože jedině pak můžeme jasně číst, co se děje v okolí.                  

Jsme otevřeni všem, tedy i netanečníkům, takže žádné obavy, že se budete učit nějaké figury, formy a fráze !  Zde každý tvoří ze sebe, skrze svoji pozornost.

U nás nejde o výsledek, jde o Vás a Váš proces. Zcela jistě dáte tělu i duši výživu a velice pravděpodobně se naučíte efektivně hýbat, tančit a najdete svůj hlas.

Naše kurzy probouzí smyslnost, hravost , kreativitu a inteligenci - od kinestetické přes emoční po interpersonální. Naši lektoři mají vzdělání v somatickém pohybu, tanci, hudbě, tanečně-pohybové a hlasové terapii.  Máme pro Vás víceletý somatický výcvik, víkendové workshopy a letní akce.

Přijďte tvořit sami sebe ....  s radostí !

Aktuálně skupinové lekce a workshopy 

                         Jak k nám ...

DanceLAB

Rena Milgrom

U Zvonařky 9
Praha 2-Vinohrady

+420608435999

renadance@gmail.com

banka ČSOB:  181735160/0300

Přečtěte si, co je nového

Upozornění: On-line přihlášením udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů a slouží výhradně ke komunikaci ohledně akcí pořádaných studiem DanceLab. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR.  Více informací

Kudyznudy.cz - tipy na výlet